0 328 825 22 88

Koray/Figen SÖNMEZ

         Kızımızın daha önceleri yurtdışında İngilizce eğitimi alması gibi fikrimiz yoktu.Ancak Altan Altınkaya hocamızın bu alandaki çalışmalarını biliyorduk bu konu üzerine zaman zaman konuşuyorduk Nazlı Deniz’in okulundaki arkadaşlarının İngiltere’ye gitmiş olması ,yaşadığı tecrübeler ve de almış oldukları eğitim ve kızımızın da ingiltereye gitmeyi çok istemesi bizde hem öğrenme hem de sınav sonrası iyi bir tatil olacağını düşündük. Ayrıca ilerde seçeceği mesleği ve yaşamı açısından İngilizce’nin tercih değil bunun bir ihtiyaç olmasından dolayı bu eğitimi almasına karar verdik.

       İlk olarak bu eğitimi yerinde alması ana dili İngilizce olan öğretmenlerden ders alması ve de oradaki kişilerle sürekli olarak pratik yapması konuşma açısından inanılmaz farklılık yarattığını fark ettik.Burada da belki aynı eğitim alınabilir, fakat dersten çıktıktan sonra ister istemez Türkçe konuşuyor ve de pratik açısından hiçbir gelişme sağlanamıyordu.Fakat İngiltere’de İngilizce konuşmuş ve de belirli bir süre sonra bu duruma adapte olmuş farkında olmadan İngilizce konuşmaya başladığını hem konuşmasını hem de telaffuzunu geliştirdğini söylüyor.

      Ayrıca Altan hocası ve arkadaş grubuyla sosyal etkinlik ve gezileriyle birçok yeri görme fırsatı oldu.Buna ek olarak dünyanın birçok yerinden çeşitli ülkelerden arkadaşlar edindi.Türkiye’de de hala onlarla iletişimde kalarak belirli aralıklarla internet aracılığıyla konuşup pratik yapma fırsatı buluyor.

     Nazlı Deniz Londrada 3 hafta boyunca eğitim aldı.Okulun eğitim sisteminin çok kaliteli ve de öğretmenler inanılmaz sıcakkanlı ve sempatik olduğundan bahsetti çabuk uyum sağlamışlar.Okulda dersler inanılmaz zevkli ve de öğrenilmesi gereken şeyler aktivitelerle dolu bir şekilde öğreniliyor.

     Londra’nın pek çok yerlerini gördüler eğlendiler, öğrendiler kendilerine olan güvenleri daha da arttı istediği zaman yurtdışında okuyabileceği ve yaşayabileceği fikri oluştu bunun için yanımızdan bir dakika bile ayırmadığımız kızımızı gözümüz arkada kalmadan güvenli bir şekilde bir programı en kaliteli hizmet anlayışı ile tamamlayan Nazlı Deniz’in çok sevdiği hocası sevgili Altan Altınkaya’ya çok ama çok teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

                                                                                                                                                                                                              Koray/Figen SÖNMEZAdres      : Raufbey Mah. Atatürk Cad. No:408/B Deniz Apt Kat:1 No:2                             80010 OSMANİYE / TURKEY
Tel./Fax  : (+9)  0328 825 22 88
GSM        : (+9)  0532 461 80 33                                                                                                                                                                                                                              

E-MAIL    :   info@masteryurtdisi.com


Bizi Takip Edin !

osmaniye web tasarım