0 328 825 22 88

Neden Yurtdışında Dil Eğitimi ve Yazokulu

Yurtdışı Eğitim Yaz Okulu

Yurtdışı eğitim geleceğe yapılan yatırımdır. Bir öğrenci; ne kadar küçük yaşta ister grupla ister tek başına yurtdışına giderse kişiliğinin gelişimi, özgüveni daha fazla olur. Ayrıca dünya vatandaşı olması, yurtdışını tek başına tanıması ile de ileride iyi bir iş insanı olmasına yardımcı olur. Bu nedenle öğrencilerimizin küçük yaşta yurtdışına kaliteli yaz okullarına gitmelerini öneriyoruz ve 2007 den beri her yıl yurtdışı yaz okulları programları düzenliyoruz. Bunu yaparken kaliteli okullarla çalışmaya, güvenli bir ortamda olmalarına özen gösterip hem eğlenip, hem öğrenip dönmelerine dikkat ediyoruz.

Yurtdışı Eğitim yaz okulu programları 8 -18 yaş aralığındaki çocukların ve gençlerin dahil olabileceği dil eğitimi programıdır. Minimum 2 hafta eğitim alabilen gençler 12 haftaya kadar eğitimlerine istedikleri programda devam edebilmektedirler.

Yaz okulu programıyla yaz okullarımıza giden öğrenci ve velilerimizin memnuniyetlerini duymak bize gurur vermiş ve daha iyi hizmet etmeye teşvik etmiştir.

Amacımız, kayıtlı olan her öğrencimizle gidişinden dönüşüne kadar ilgilenmek ve kişiye en uygun programı, bütçeyi ve süreyi belirleyip verilen paranın amacına ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Bu yaş grubundaki öğrenciler için yurtdışı programı yapmanın zorluğunu ve sorumluluğunu MASTER YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI olarak biliyoruz ve bu nedenle çok titiz ve aylarca süren ekip çalışmaları yapıyoruz.

Yurtdışı tecrübesi olsun olmasın tüm öğrencilerimizin bu programlardan maksimum fayda almasını istiyoruz. Bu noktadan hareketle her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir.

Öğrencilerin yurtdışında her türlü ihtiyacı veya sorunu MASTER YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI tarafından çözülmektedir. Öğrencilerimize ise güvenli, zevkli, eğlenceli ve öğretici programlarda mutlu ve eğlenceli vakit geçirmek kalmaktadır.

MASTER YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI yaz okulları gibi çok özen isteyen bir programda da kendini ispatlamış ve referansımız mutlu dönen öğrencilerimiz olmuştur.

Bu kadar büyük sorumluluğu almamızdaki en büyük güç; referanslarımız, tecrübemiz, bilgimiz ve titiz çalışmamızdır.

MASTER YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI olarak en çok gurur duyduğumuz bizim bu günlere gelmemizi sağlayan; yurtdışına gönderdiğimiz öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetimizden memnun kalarak bize referans olmalarıdır.

Şimdiye kadar sizlere verdiğimiz programları en iyi şekilde yapmayı başardık. Her yıl olduğu gibi bu yılda başaracağımıza inanıyoruz.

Tecrübelerimize güvendiğiniz ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla                                                                                                

Master Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Turizm Hizmetleri Ltd. ŞtiAdres      : Raufbey Mah. Atatürk Cad. No:408/B Deniz Apt Kat:1 No:2                             80010 OSMANİYE / TURKEY
Tel./Fax  : (+9)  0328 825 22 88
GSM        : (+9)  0532 461 80 33                                                                                                                                                                                                                              

E-MAIL    :   info@masteryurtdisi.com


Bizi Takip Edin !

osmaniye web tasarım