0 328 825 22 88

Macaristan Budapeşte Eötvös Lóránd Üniversitesi


Macaristan Budapeşte Eötvös Lóránd Üniversitesi

 

 

Tarih

Dünyaca ünlü psikiyatrist ve szondi testi'nin mucidi Léopold Szondi'nin üniversitesinde Psikoloji okuyun.Köklü bir geçmişi olan ve çok sayıda saygın bilim adamını barındıran Eötvös Lorand Üniversitesi'nin temelleri  1635 senesinde Baş Piskopos Péter Pázmány tarafından ilk olarak atılmıştır. Nagyszombat (Büyük Cumartesi) adı ile kurulan üniversite 1950 yılından itibaren Macaristan'ın yetiştirdiği saygın bilim adamlarından olan Eötvös Lorand'ın adını taşımaktadır.

Lisans Eğitimi 3 Yıllık eğitim süresini içerir. Lisans Eğitimlerini tamamlayan öğrenciler 2 Yıl daha eğitim alarak Yüksek Lisans derecesini alabilirler. Çocuk ve Yetişkin Psikolojisi alanında master programı mevcuttur.

Üniversite Amerika da ki California ve Wisconsin üniversitelerinin öğrencilerini değişim programları ile bünyesinde misafir öğrenci statüsünde barındırır.12.000 den fazla öğrencisi ve her yıl 1000 kadar yabancı öğrencisiyle Eötvös Lorand Üniversitesi uluslar arası öğrencilerin diğer kültürleri tanıyıp Dünya İnsanı olmalarında çok büyük bir rol oynamaktadır.

İngilizce seviyeleri yeterli olmayan öğrenciler. Üniversite'nin anlaşmalı olduğu hazırlık kolejlerine veya kontenjanlarına bağlı olarak kendi bünyesinde kurmuş olduğu hazırlık programlarına yönlendirirler. Hazırlık programını başarıyla tamamlayan öğrenciler Dünya'nın en saygın Üniversitelerinden biri olan Budapeşte Eötvös Lorand Üniversitesi Psikoloji Fakültesinde  eğitimlerine devam edebilirler.

 

 

 Psikoloji Fakültesi

  İngilizce Öğretmenliği        

                                            

 Eğitim Süresi

3 YIL

 3 YIL

Eğitim Ücreti

8.400 € (EUR)

 1.500 € (EUR) Yıllık

Ödeme Şekli

2 Taksit

 Tek Ödeme


Adres      : Raufbey Mah. Atatürk Cad. No:408/B Deniz Apt Kat:1 No:2                             80010 OSMANİYE / TURKEY
Tel./Fax  : (+9)  0328 825 22 88
GSM        : (+9)  0532 461 80 33                                                                                                                                                                                                                              

E-MAIL    :   info@masteryurtdisi.com


Bizi Takip Edin !

osmaniye web tasarım